Види кальянів: Як вибрати найкращий?



Оля Скоренко, 14/12/2020
У цій статті розповімо: які види кальянів існують, як їх розрізняти, про світові бренди і як вибрати кальян для домашнього користування.

 
Привіт дорогий друже! Ми підготували дуже корисну та об'ємну інформацію. І якщо ти хочеш розбиратися в кальянах, з легкістю підбирати кальян для себе чи на подарунок, то скоріше переходь до прочитання.


Так як ти вже знаєш історію створення цього апарату, пора узнать что же предлагает нам кальянная индустрия сегодня. Вообще не существует каких-то точных классификаций кальяна, поэтому просто разделим все по таким характеристикам как:

Вигляд:
Сувенірний - цей екземпляр найчастіше зустрічається у східних країнах: Єгипті, Індії, Сирії, Тунісі. Виглядає він як звичайний кальян – скляна колба та металева шахта. Чому сувенірний? Тому що у висоту він лише 15-20 см і палити його скажемо так, не практично. А ось інтер'єр у східному стилі доповнить ідеально і, як подарунок стане у нагоді.
Класичний - той самий, вигляд якого спливає в нас у голові при згадці слова "кальян".
Дизайнерський - це коли кальян, як мистецтво, неповторний, оригінальний і найчастіше дуже дорогий.

Електронний - кальян, який не потрібно забивати та змінювати вугілля, достатньо заряджати його та міняти капсули.
Ручний електронний – на вигляд, як велика електронна сигарета. Без колби, шахти, шлангу. Заправляється, як вейп.

Кальян із підручних засобів — і звичайно тренд 2020, кальян у склянці. Дешево й сердито.


Розмір:

• Компактний – до 30 см. Такий кальян підходить для куріння одного максимум двох людей. Кажуть, що за рахунок свого розміру він передає сильно виражений смак тютюну, а ще його дуже зручно мити та брати із собою у подорожі. З мінусів: дуже швидко перегрівається, потрібно часто міняти забиття чаші.

• Середній – від 50 до 80 см. Підходить для компанії до 3 осіб. Це ходовий розмір. Їх використовують як у закладах, так і вдома. А ми використовуємо такі для оренди. Тому що вони теж зручні для транспортування та досить прості у догляді. А ще багато виробників випускають у такому розмірі, тому вибір середніх кальянів величезний.

• Високий – від 80 см. Підходить для великих компаній. Виглядає дуже гарно, але не зручно перевозити. Тому такий краще купувати тільки для закладів або для домашнього використання. Так само кажуть, що у високих кальянах дим чистіший, ніж у решті, тому що проходить більше фільтрації. Але це не факт.

Матеріал:

• Нержавіюча сталь – найкращий матеріал. З переваг: не окислюється, не вбирає запахи, не схильний до корозії, довговічний.

• Алюміній, мідь, латунь – ненадійні матеріали для кальяну. Чи не радимо купувати. Такі кальяни дуже швидко окислюються та іржавіють.

• Дерево – не популярний, але якісний та красивий на вигляд матеріал.

• Скло – найестетичніший, чистіший та надійніший матеріал. Чи не вбирає запахи.

• Пластик – «одноразовий» та не екологічний матеріал.

Ціна:

• Економ-клас – до 1к грн;
• Середній сегмент – від 1 до 5к грн;
• Вище середнього – від 5к до 10к;
• Преміум сегмент - від 10к і вище.

Країни-виробники та Топ-бренди:

Єгипет — найпопулярніші кальяни. Відрізняються ручною роботою, мають розписи та ієрогліфи, найчастіше виготовляються з міді та латуні.
Найкращим єгипетським кальяном вважається Khalil Mamoon. Це класика перевірена часом. Виробництво кальянів розпочалося ще з 1873 року. Ціліснолита висока шахта та гравіювання. Сплави міді та латуні. Функціональність та довговічність. Класичний потяг. Це все про Халіла. Ціновий сегмент – середній (від 2000 грн)

Америка – тут роблять не лише якісні табаки (Tangiers, Fumari), а й кальяни.

Yahya - цей кальян тільки недавно з'явився на українському ринку, але вже набув популярності. А все через співвідношення ціни та якості. Ціновий сегмент – середній (від 1100 грн).

Starbuzz – найкращий американський кальян. Аналог Khalil Mamoon, але із сучасним дизайном та яскравими квітами. Зроблений з нержавіючої сталі. Класичний потяг. Ціновий сегмент — вищий за середній (від 8000 грн).

Fumo – кальян з унікальним красивим дизайном.
Повністю виготовлений з боросилікатного скла, а деталі з нержавіючої сталі. Ціновий сегмент – преміум (від 12 000 грн).
Парень и девушка курят кальян. Guy and Girl smokin hookah.
Кальян Starbuzz

Європа — практичність, інновації, екологічність та розкіш. Це все про європейський ринок кальянів.

Amy – дуже популярний німецький кальян. Має ряд переваг: стильний дизайн, надійність, якість матеріалів, практичність, полегшена тяга та відмінна ціна (від 1300 грн).

Кaya - східний шарм та німецька якість. Полегшена тяга. Середній ціновий сегмент (від 2500 грн.).

Wookah – це кальян преміум-класу. Екологічність, ручна робота, натуральне дерево, богемське скло – основні відмінності бренду. Країна виробництва Польща. Ціна такого кальяну від 10к грн.
C2 HOOKAH – електронний французький кальян. Інноваційний дизайн, безпечне куріння. Такий можна придбати від 15 грн.

Meduse – випускає чеська компанія Meduse Design. Оригінальний дизайнерський кальян. Створюється вручну з богемського скла. Головна особливість – форма кальяну нагадує медузу. Ціна більш ніж виправдана (від 30к грн).

Desvall – найдорожчий у світі кальян. Вартість кальяну варіюється від 40к$. У цьому кальяні поєднуються такі матеріали як золото, титан, кришталь і дорогоцінне каміння. Виробництво знаходиться у Швейцарії.

Китай виробляє і дешеві і дорогі апарати. Майже всі кальяни безіменні. Думаємо, що не варто пояснювати, чому краще не використовувати такі.

Росія займає лідируючі позиції у виробництві кальянів. Там випускають стильні та якісні кальяни.

Nube Unique - запатентована технологія продування, висока якість, різноманітний дизайн, полегшена тяга і все це за відмінну ціну (від 4500 грн).

Maklaud – особливість таких кальянів у шахті, яку прикрашає голова лева, ведмедя чи черепа, класична тяга. Ціна від 6к грн.

Україна тільки розвивається у виробництві кальянів, але вже має лідера:

Karma Hookah - створений з дерева горіха, нержавіючої сталі та алюмінію. Турецький дизайн. Ексклюзивні мундштуки Karma Hookah Jewelry. Середній ціновий сегмент (від 4500 грн.).

Які ми використовуємо?
У нас можна взяти в оренду Amy Deluxe (Німеччина) та Hazard Fog (Україна). Всі вони зроблені з якісних матеріалів та практичні у використанні. А Hazard Fog тішить ще оригінальним цікавим дизайном.

Який кальян вибрати для домашнього вжитку?
hazard fog><meta itemprop=
Так, цей кальян вибрати складно, хочеться все. Але запам'ятай головне: у кальянах є дві принципові різниці: класична тяга (важка з гучним бульканням) та полегшена тяга (з дифузором – легка та тиха). Все залежить від діаметра шахти, з'єднувачів та трубки. Щодо матеріалу, найпрактичніший — нержавіюча сталь. Решта справ смаку!

І не забувай про правильний догляд, щоб кальян прослужив тобі довгі роки!
А якщо не хочеш довго вибирати, можеш взяти у нас кальян в оренду
І димний вечір тобі забезпечений)
Made on
Tilda