КАЛЬЯННИЙ СЕРВІС MEDUZA

LET'S HOOK TOGETHER. MEDUZA
Meduza надає повний спектр кальянних послуг: оренда кальяну в Києві, доставка кальяну додому, кальянний кейтеринг для подій, весіль, корпоративів, кальянний аутсорисинг для фестивалів, барів, ресторанів, кафе. Кальянний сервіс Meduza довзволить виконати індивідуальні замовлення на необхідну кількість кальянів, складемо індивідуальну кальянну карту для вашого закладу чи події.
КАЛЬЯННИЙ КЕЙТЕРИНГ
КАЛЬЯННИЙ АУТСОРСИНГ
ОРЕНДА КАЛЬЯНІВ
Meduza це не просто бренд. Це хороша компанія. Це якісні кальяни. Це емоції.
Ми існуємо з 2017 року. Спершу Meduza Lounge була кальянною під відкритим небом на Київському пляжі, після чого ми вирішили перекваліфікуватись, і почали займатися кальянами на аутсорс в Києві. Першим закладом, з яким ми почали співпрацю, був бар No Rulez. Кальянний аутсорсинг дуже вигідний для закладів, оскільки всі витрати, юридичне оформлення і закупки ми беремо на себе.
В 2018 ми вирішили показати всім якісний рівень сервісу в сфері кальянного кейтерингу, аутсорсу і оренди кальянів в Києві з доставкою додому.
Сьогодні, ви можете замовити собі смачний, димний кальян додому в Києві, доставимо в зручний для вас час. Вас також зацікавить наша пропозиція по кальянному аутсорсингу для закладів. Для ваших подій Медуза організує кальянний кейтеринг, чи це домашня вечірка, якій потрібно наситити атмосферу розслабляючим кальяном, чи корпоратив, де наші найкращі кальянщики здивують вас якістж обслуговування.
Аренда кальяна Медуза - логотип.
ПІДПИШИСЬ @meduza_kyiv
НАШІ ПАРТНЕРИ
Якщо ви хочете з нами співпрацювати, напишіть нам: kyiv.meduza@gmail.com
Залиште свої контактні дані, і ми з вами зв'яжемось найближчим часом.
Імя
Телефон
Натискаючи на кнопку ви погоджуєтесь на обробку ваших даних
Made on
Tilda