Українські табаки

Топ брендів українських табаків на ринку
 
В наш час стає все більш популярно – переходити на вживання всього українського. Так само і використання табаку длчя кальяну. Українські бренди табаків для кальяну стають все більш популярними, як і в нашій країні, так і закордоном. Наш табак має дуже багато якостей, основні з яких- якість, вартість та великий асортимент. Доречі, табак використовують не лише завезений з Європи чи США, а також вирощують в нас. Ароматизатори, які використовують для табаків, замовляють з Франції, Німеччини та інших Європейських країн. Ще одним показником є асортимент смаків. Українці – майстри та гурмани в цій справі, в нас є такі незвичайні смаки, як «Сало в шоколаді», «Попкорн», «Бекон», «Піца», «Чорнобаївка», «Кукурудза», «Сир», та інші.

Давайте познайомимось з сучасними брендами українських табаків.
DEAD HOURSE

Міцний табак, зроблений на основі табака вирощеного в Україні, при курінні відчутній смак табачного листа, а смак табаку є легким доповненням. Цей бренд табаку називає себе «Убивцями Дарксайду», міцність цього табаку відповідає заявленому. Жаростійкість даного табаку потребує контролю жару, але стійкість достатньо висока. Лінійка смаків табаку є не великою, але підібрати для себе щось смачне можливо.

Топ три смаків:
-«Cherry Flame»
-«Pirate Bay»
-«Peach Freak»

ORWELL

Український табак найвищої якості, який має середню та низьку міцність, має високі познакими по жаростійкості, смаку та димності.В основі бленд з українського табаку, який проходить кілька стадій очищення і є екологічно чистим. Смакова палітра налічує 20 смаків кожної лінійки, серед яких є смаки моно та готові мікси. Також, потрібно зазначити, що даний бренд використовує при виробництві тільки українські продукти. Цей табак, як і попередній, з легкістю замінить «Дарксайд» на ринку табаку.

Топ три смаків:
-«Hubba Bubba»
-«Citrus Splash»
-«Truffle»


MOLFAR

Табак, для кальяну, який дуже різко ввійшов в кальянне життя. Це також повністю натуральний табак, який виготовляють в Карпатах. Смакова палітра є дуже унікальною, є дві лінійки міцності. Майже кожен смак табаку є унікальним, табак димний і передає смак під час всього покуру.

Топ три смаків:
-«Кактус лайм»
-«Сало в шоколаді»
-«69»


4-20

Популярний український бренд табаку, міцність середня. Вибір табаку або ж чаю є достатнім, аби насолодитись вечірнім покуром. Табак має середню жаростійкість, димність табаку хороша. Зручне пакування та хороша подача.

Топ три смаків:
-«Grape Soda»
-«Fruit Cereal»
-«Coconut Cookies»

PANORAMA

Легкий, димний табак. Лінійка смаків є досить обширною. Також можна відмітити хорошу жаростійкість, як для легкого табаку. Невелика вартість, хороша жаростійкість, димність – зробили цей табак популярним в Україні.

Топ три смаків:
-«Blueberry Muffin»
-«Ice Cream»
-«Lemon»


CHEFIR

Український бренд табаку, представлений двома лінійками, на основі табаку і чаю. Легкий та димний табак, цікаві смаки, висока жаростійкість, щільний дим.

Топ три смаків:
-«Подвійний лимон»
-«Клюкмен»
-«Чорничний мафін»


Выбирай украинское и устраивай себе дымные и сочные вечера вместе с Meduza.
Made on
Tilda