ТОП НАЙДОРОЖЧИХ КАЛЬЯНІВ

Топ заснований на думці команди Meduza про красу та цінність кожного з описаних кальянів
 
Всім привіт на зв'язку Meduza. Оскільки далі ми говоритимемо про дорогі кальяни, хочемо зробити відступ і вказати, що перед початком написання цієї статті ми переглянули статті, які вже є в інтернеті і, щоб не повторюватися, склали свій топ, ґрунтуючись на думці нашої команди.

Отже, почнемо! Наш топ не буде ґрунтуватися виключно на вартості кальяну, оскільки прикрасивши кальян за 100$ прикрасами на 10 000$ можна отримати вартість кальяну в 100 000$. Тому наша команда прийняла рішення в оцінюванні та складанні топу виходити не тільки з ціни, а й з емоцій, які викликає кальян.

Щоб говорити про вартість кальяну, спочатку потрібно зрозуміти з яких цін стартує продаж хороших кальянів, і під словом «хороших» ми не маємо на увазі кальяни типу KHALIL MAMOON, оскільки ми вважаємо, що це досить колоритний кальян і ми маємо його в одиничному екземплярі, але не віддаємо його в замовлення по «оренді кальяну», віддаючи перевагу більш сучасним українським виробникам HAZARD FOG і EASY PALKA. З них і почнемо.
6 МІСЦЕ

HAZARD FOG и EASY PALKA

Ми хочемо віддати кальянам HAZARD FOG та EASY PALKA на яких самі і працюємо. Це кальяни типу "Smart Hookah" і призначені для комфортного домашнього куріння зроблені з матеріалів, які традиційно використовують у кальянах преміум сегмента заввишки 60 см, які виконані з харчової нержавіючої сталі і мають систему клапанів з вертикальним продуванням, які можна зустріти лише на дорожчих кальянах.
Незважаючи на всі переваги цих кальянів, їх вартість не перевищує 80$.
Hazard Fog, Аренда кальяна, кальян на дом, аренда кальянов, доставка кальяна
5 МІСЦЕ

C2 HOOKAH

Чи чули колись про електронні кальяни? Ні? Тоді саме час дізнатися! П'яте місце нашого топу посідає французький електронний кальян. Кальян замість тютюну використовує капсули, «поди» і куриться на одному заряді 6 годин, при цьому виділяючи дим, який не залишає запаху як кальянний. Має 10 уподобань і активно поширений у країнах Європи.

Вартість даного кальяну всього 500 $

4 МІСЦЕ

Roden Hookah

Roden (Роден) – компанія-виробник з України, яка представила ексклюзивні та сміливі кальяни. Характерна риса цих кальянів в їх колбі, вона зроблена з каменю. Таким чином кожен кальян - це унікальний дизайнерський аксесуар з якого цікаво покурити, оскільки створюється відчуття, що ти куриш з каменю і це не передати словами.

Вартість даних кальянів 530 $
Roden, Аренда кальяна, кальян на дом, аренда кальянов, доставка кальяна, кел на дом
3 МІСЦЕ

Maklaud Exclusive

Особливість даних кальянів, чим вони і підкупили нас при створенні топа в ручному виготовленні кальяну, Maklaud це Rolls-Royce у світі кальянів, кожен кальян це неповторна ручна робота. На шахті з металу зображують тварин, дракона, лілію та інші форми, що дуже зачаровують погляд.

Деякі моделі із цього сімейства кальянів продаються за рекордні 2000$.

Maklaud, Аренда кальяна, кальян на дом, аренда кальянов, доставка кальяна
2 МІСЦЕ

MeduseDesign

На другому місці розташувався однойменний під назвою нашої компанії кальян. Компанія з Чехії робить дані кальяни з 2005 року. Колба виготовляється з богемського скла, а це, на секунду, одна з візитівок Чехії в усьому світі. Також у кожному кальяні є підсвічування, яке додає особливої атмосфери куріння. А оскільки чаша скляна, при додаванні до неї фруктів виходить приголомшливий вид на куріння кальяну з тропічним коктелем всередині.

Вартість починається з 650 $ і закінчується біля позначки 2250 $
Meduza, Аренда кальяна, кальян на дом, аренда кальянов, доставка кальяна
1 МІСЦЕ

KalyanBali

Це унікальний індонезійський ексклюзив ручної роботи у вигляді дракона/будди/лева і ще кількох фігур з різними продувами та унікальними формами. Виробництвом займається Російська пара, що живе в Індонезії, на місяць випускається всього 10-15 кальянів, на які стоїть черга.

При всьому непередаваному зовнішньому вигляді даного кальяну, всієї його витонченості та індонезійської антуражності і звичайно, включаючи ручну роботу, його вартість стартує з 2000 $, а найдорожчий примірник був проданий за 10000 $

Kalyanbali, Аренда кальяна, кальян на дом, аренда кальянов, доставка кальяна
Ну, як вам топ? Не обов'язково купувати дорогі кальяни, щоб насолодитися смачним димом і добре провести час
Хочете спробувати кальян із 6-го місця нашого топу?
Для цього замовляй у нас оренду кальяну
Made on
Tilda