ВИДИ ТАБАКУ ДЛЯ КАЛЬЯНУ

TOBACCO
Як обрати оптимальний по міцністю та брендам табак?
 
На перший погляд, це дуже проста тема, адже всі звикли думати, що в усьому світі є лише один вид табаку, хоча це далеко не так, тому багато любителів ароматного диму приділяють їй мало уваги. Крім того, розвиток кальянної сфери, а саме оренди, кейтерингу та аутсорсу дозволяє повністю перекласти всі питання з приготуванням на інших. Але насправді це цілий світ. Давайте заглянемо в нього.

Який табак замовляють для кальянного кейтерингу?

Почати потрібно з того, що зараз у продажу є три найбільш популярні різновиди табаку, призначеного для розкурювання кальяну. Мова йде про:

Virginia.
Відомий своїм м'яким смаком, гарним поєднанням з ароматизаторами та обов'язковою великою нарізкою. Слабкий табак, який не відволікає при курінні від смакових добавок. Ідеальний вибір для новачків та дівчат, а тому саме його обирають для кейтерингу, оренди чи кальянного аутсорсу.

Oriental.
Середній за міцністю сорт з дуже насиченим благородним смаком та високим вмістом ефірних олій. Його стійкий аромат перебиває більшість ароматизаторів. Він добре вбирається у рідкі частини суміші, а тому відкриває широкий простір для експериментів.

Burley.
Найміцніший табак із дрібною нарізкою та без яскраво виражених солодких ноток, але з яскравим табачним смаком.

Додатково варто відзначити, що кожен різновид має цілу низку характеристик, які безпосередньо впливають на паління. Наприклад, варто відзначити жаростійкість. Залежно від міцності суміші вона може бути вищою або нижчою. Завдяки цьому для виготовлення різних сортів табак доведеться використовувати різну кількість вугілля. Природно, що вище жаростійкість, то більший простір експериментів.

Які виробники популярні у кальянному аутсорсі?

Сьогодні багато компаній пропонують табакові суміші власної розробки. Якщо замовляти оренду кальяну, то про це можна не замислюватись, адже приготування візьмуть на себе професіонали. Але якщо ви справді захоплені кальянною культурою, то ці назви будуть вам знайомі:
Табаки для кальяна/hookah tobacco brands
Al Fakher.
Легкий, доступний за ціною, різноманітний, а тому дуже популярний серед неофітів.

Nakhla.
Відносно сухі суміші з насиченим смаком та густим димом. Хоча цю марку і підробляють найчастіше, оригінал все одно відрізняється високою якістю.

Tangiers.
Табак з різним ступенем фортеці, ідеальною якістю листа та великою лінійкою смаків.

Serbetli.
Турецький табак із карколомною димністю та виразним ароматом. В міру міцний, добре поєднується з різними ароматизаторами.

Fumari.
Ще один преміум бренд, популярний у кейтерингу на особливих подіях, де збираються справжні любителі якісного табаку з яскравим смаком. Має величезну популярність у жіночої аудиторії.

Darkside.
Відрізняється яскравими і стійкими ароматами, а також насиченим смаком, що довго грає, що залишається з вами надовго навіть після куріння.

Деякі виробники роблять ставку на підкреслений смак табаку лише з невеликими додатковими домішками. Інші ж навпаки, пропонують безліч різноманітних ароматів, за якими можна і не розрізнити смак табачного листя. Обидва підходи мають право на існування, а який із них краще вирішувати вже вам.

Із чого складається табак?

Будь-яка табачна суміш складається з чотирьох постійних компонентів, що міксуються в різних пропорціях. Насамперед це сам табак, потім йде ароматизатор, що дає думи неповторний аромат. Також у суміші додається солодка патока або мед, що робить її в'язкою та вологою. Останнім компонентом є гліцерин, відповідальний за густоту диму.

Як не помилитися з табаком під час замовлення оренди кальянів на заходи?

При замовленні кальянного кейтерингу або самостійному приготуванні кальяну важливо, щоб він доповнював ваш вечір і вписувався в навколишню атмосферу. Тому важливо правильно вибирати табакові суміші..

Легкі та димні чудово підійдуть до дівочих посиденьок, корпоративів у жіночих колективах, піжамних посиденьок тощо.

Середні мікси краще вибрати для змішаних компаній, де будуть дівчата та хлопці, які люблять спілкуватись у клубах ароматного диму. Саме такі табаки пропонують для кальянного аутсорсу.

Міцні - це вибір для справжніх поціновувачів і фанатів, або ж ділових переговорів, коли потрібно підтримувати серйозність і не втрачати концентрації.

Нагадаємо, що смаки у всіх різні, а тому рекомендуємо спробувати якнайбільше варіантів самостійно, щоб скласти власну думку.

УЖЕ ГОТОВІ ВИПРОБУВАТИ РІЗНИЦЮ МІЖ ТАБАКАМИ САМОСТІЙНО?
Ми привеземо вам кальян із різними типами табаку на ваш вибір
Made on
Tilda