Як забити кальян своїми руками?

Покрокова інструкція
 
Як зробити кальян самостійно вдома?
1. Спочатку скляна колба наповнюється прісною водою. Слід звернути увагу, щоб шахта була у воді від двох до чотирьох сантиметрів. Точна кількість води залежить від моделі. Шахта та колба герметично кріпляться.
В чашу кальяна наливается вода. Water being poured into the hookah glass.
2. Далі шланг із гумовим ущільненням кріпиться до колби. Для цього є окремий отвір. Шланг і колба також мають бути герметичні.
Кальян и трубка. Hookah and the tube.
3. Ви можете перевірити герметичність всього, закривши верхній отвір шахти і продувши в шланг. Повітря має виходити назовні тільки з продувного клапана, тільки тоді все буде щільно закрито.
Кальян и трубка. Hookah and the tube.
4. Як забити кальян якісно? Забити добре чашу. Табак не повинен бути утрамбований надто сильно. Він повинен бути в стані тління і проходження повітря не повинно бути надто складним. Дуже дрібно нарізаний табак ідеально підходить для чашок з одним отвором або лійкою. Для Power Bowl RT та вихрової чаші вам потрібен більший зріз. Коли табак перебуває у чаші, він накривається алюмінієвою фольгою чи калаудом.
Кальян и трубка. Hookah and the tube.
5. Маленькі отвори повинні бути пробиті у фользі, щоб табак отримував достатньо кисню та тепла від вугілля. Це можна зробити звичайною голкою. У калауді вже є отвори. Чашу необхідно встановити на верхній отвір шахти. Тут також є гумовий ущільнювач, тому все буде герметично закріплено.
Кальян и трубка. Hookah and the tube.
6. Тепер вугілля потрібно розігріти. Коли вугілля стало яскраво-червоного кольору, воно поміщається на фольгу або калауд щипцями. Спочатку потрібно дати кальяну трохи часу розігрітися, потім розпочати куріння невеликими затяжками. Коли диму вже стане багато, можна збільшувати обсяг затяжок.
Кальян и трубка. Hookah and the tube.
Табак горить надто швидко?

Існують різні причини, через які табак горить дуже швидко. З одного боку, це ознака поганого табаку. Хороший табак є більш вологим і термостійким, і не горить занадто швидко. Якщо табак залишити відкритим занадто довго або не використовувати часто, він може втратити вологу та висохнути.
Іншою причиною також може бути передозування. Занадто багато табаку в чаші призводить до того, що не вистачає відстані між тютюном та розпеченим вугіллям. Це означає, що табак стає занадто гарячим і горить занадто швидко. Ви можете збільшити відстань між вугіллям та табаком, зменшивши кількість табаку або вибравши глибшу чашу.
Це також може бути пов'язане з неправильним встановленням кальяну. Або ви почали тягнути дуже рано і сильно. Тоді, може статися так, що чаша ще гаряча, але табак зверху вже горить.
Кальян и трубка. Hookah and the tube.
Як зробити, щоб було багато диму?

Чтобы получить хороший густой дым, нужно учитывать несколько факторов. В конце концов, густой дым, помимо вкуса, является самой важной вещью в курении кальяна.
С одной стороны, хороший табак - это главное, а слишком сухой табак не дает достаточно дыма. Это означает, что табак должен быть влажным.
Вторая важная деталь для развития густого дыма - это уголь. Он должен светиться полностью, чтобы образовалось достаточно дыма.
Количество воды также имеет решающее значение для густого дыма. Слишком маленькое или слишком большое количество воды могут стать причиной недостатка дыма. Это затрудняет тягу и дым не может образовываться достаточно плотно.
Кальян и трубка. Hookah and the tube.
Вже готові стати домашнім кальянщиком?
Ми надаємо доставку кальянів додому по всьому Києву
Made on
Tilda