ЧОМУ ЗАМОВИТИ КАЛЬЯН В ОРЕНДУ ВИГОДНІШЕ?

Чому краще замовити кальян додому, аніж піти до кальянної?
 
Сьогодні кальян став невід'ємною частиною гарного відпочинку як на самоті, так і у великій компанії. Щоправда, далеко не всі любителі ароматного диму наважуються на покупку власного кальяну. Багатьох зупиняє необхідність самостійно готувати все для розкурювання, хвилюватися про розхідники, самостійно вибирати хорошу модель тощо. Звичайно, завжди можна сходити до спеціалізованого закладу, але з появою послуги оренди кальянів це перестало бути необхідністю. Ми доставити вам додому, офіс або будь-яку іншу точку міста повністю готовий до куріння кальян, вам залишиться тільки як слід насолодитися процесом.

Чим вигідно замовити оренду кальянів додому чи в офіс?

Не приховуватимемо, зараз про послугу знають далеко не всі, тому можна зустріти чимало скептиків, які вважають її далеко не найвигіднішим рішенням з масою підводних каменів. Звичайно, це далеко не так. Щоб переконатися в цьому, достатньо лише взяти до уваги такі переваги:

Клієнту не потрібно купувати обладнання, табак, інші витратні матеріали або супутні матеріали. Ми беремо це все на себе, надаючи повністю готовий до куріння кальян з усім, що може знадобитися під час розкурювання.

Замовнику не доведеться ламати голову про те, як розігріти вугілля в офісі або іншому місці, далекому від улюбленої газової плити. У комплекті з обладнанням іде спеціально навчений кальянщик, який заздалегідь все підготує. Клієнту залишається лише своєчасно змінювати вуглинки і не забувати отримувати задоволення від процесу.

Звісно, ми самі заберемо кальян після того, як буде вичерпано час оренди. Під час замовлення з клієнтом обговорюється час, коли обладнання потрібно буде забрати, що дуже зручно.

Оренда - дуже економно і не б'є по кишені. Навіть порівняння порівняно цін показує, що замовлення оренди кальяну обійдеться набагато, іноді навіть у кілька разів, дешевше, ніж похід до спеціалізованого закладу. Висновок, як кажуть, напрошується сам собою.

Як скористатися орендою кальянів

Для створення приємної атмосфери на якомусь заході або просто в рамках окремого вечора досить просто зв'язатися з нашим консультантом та повідомити йому таку інформацію:

Коли вам хочеться замовити кальян додому.

На який час планується орендувати кальянне обладнання.

Скільки людей буде у компанії.

Яка кількість кальянів, порцій табаку та вугілля вам знадобиться.

Якщо ви ніколи цього не робили – то не біда. Наші кваліфіковані консультанти зможуть відповісти на будь-які питання, що цікавлять, а також допоможуть зробити правильний вибір, запропонувавши кілька відповідних варіантів виходячи з ваших особистих переваг. Додатково буде детально обговорено, як, куди і коли буде доставлено обраний кальян.

Чому у нас найкраща оренда кальянів в місті?

Якщо попередні аргументи вас не переконали, то ще кілька причин орендувати кальянне обладнання саме у нас:

Ми дуже поважаємо своїх клієнтів, а потім пропонуємо найбільш прийнятну вартість на послуги.

Наша компанія продумує за клієнта всі нюанси, якщо поряд немає нагрівачів, ми привеземо газові пальники, якщо немає доступу до суто води – вода буде в комплекті. Також до кальяну можуть додаватись напої, а саме чаї, лимонад, сік тощо.

Послуги надаються по всьому місту, просто назвіть адресу та обраний кальян буде у вашому розпорядженні у призначений час, а ми самі подбаємо про доставку.

У комплекті до кальяну завжди йде детальна інструкція зі складання та поради на той випадок, якщо щось піде не так.

На вибір пропонується дуже багато якісних кальянів від відомих торгових марок, відмінний вибір табаку та лише найкращі розхідники.

Ми зробимо все, щоб ви провели своє дозвілля в компанії друзів та ароматного диму, незважаючи на будь-які умовності.ТЕРМІНОВІ ЗАМОВЛЕННЯ МИ ДОСТАВЛЯЄМО НА МУСТАНЗІ
Так что тицяй
Made on
Tilda