Кальян і Пікнік

Димний відпочинок на природі
 
Кальян та пікнік: димний відпочинок на природі

Багато справжніх любителів покурити кальян не хочуть розлучатися з ароматним димом навіть під час вилазки на пікнік, а тому беруть його з собою. Правда, часто навіть досвідчені курці забувають, що розкурювання кальяну в будинку (у закритому приміщенні) і на вулиці (під відкритим небом) значно різниться. Давайте розберемося, що потрібно для першокласного розкурювання улюбленої суміші на свіжому повітрі.

Як приготувати кальян на природі

Кальянщики знають, що кальян на пікніку – зовсім окремий жанр, зі своїми премудростями та особливостями. Ось лише деякі з них:

  • Розпалити вугілля складніше. Вам буде потрібна якась вигадка, адже улюбленої домашньої плити під рукою не буде. Як правило, для нагрівання використовуються портативні газові горілки, але якщо їх немає, то вистачить і звичайного багаття. Головне – це вчасно дістати готові куточки.

  • Кальян палити легше. Кожна затяжка здаватиметься легкою та приємною.

  • Пісок може зашкодити. Крім того, що він забивається у всілякі щілини в кальяні, він ще може потрапити в табачну суміш або колбу. Навряд чи хтось захоче спробувати кальян зі смаком пляжного піску, тож будьте уважні.

  • Законодавче питання. Кальян підпадає під заборону куріння у громадських місцях, але якщо достатньо відійти від цивілізації, то проблем не буде.

Щодо процесу забивання чаші, то він практично не відрізняється від домашнього куріння, хіба що потрібно враховувати фактор вітру. Ну і ще доведеться додатково спантеличитися стійкою платформою, куди буде встановлений сам кальян, адже падіння навряд чи піде йому на користь.

Як розпалити вугілля на вулиці

Очевидно, що на природі нагріти вугілля буде значно складніше, ніж у домашніх умовах. Ми пропонуємо вам на вибір кілька відносно простих, але гарантовано дієвих методик:

  • Багаття. Найпростіший і очевидніший спосіб, ефективність якого безперечна. До того ж часто виїзд на природу супроводжується шашликами і так далі. Потрібно тільки класти вугілля неподалік краю. Так вдасться контролювати ступінь прогріву, а також легко дістати їх.

  • Газова горілка. Вона теж часто стає супутником любителів посиденьок на природі. Для попереднього приготування вугілля достатньо лише направити на них струмінь вогню і протримати його протягом декількох хвилин.

  • Хворост. Іноді досить просто подивитися на всі боки. У лісі під ногами завжди можна побачити безліч дрібних трісок і гілочок. З них можна швидко спорудити невелике багаття, якого з лишком вистачить для прогрівання кількох кубиків кокосового вугілля.

  • Сухий спирт. Під кожен кубик вуглю можна виділити окрему пігулку сухого спирту. Це найдешевший, але максимально ефективний спосіб.

Розпалюючи вугілля для кальяну на вулиці або в лісі необхідно ретельно дотримуватись усіх правил пожежної безпеки, щоб випадковою іскрою не спровокувати пожежу. Також варто враховувати, що розігрів вугілля може зайняти трохи довше ніж звично.

Як курити кальян на природі

Ви вже приїхали на природу, не забувши, прихопивши з собою улюблений кальян. Але як зробити процес куріння по-справжньому приємним та незабутнім? Використовуйте ці рекомендації професійних кальянщиків і шикарний результат не забариться.

Добре прогріте вугілля – запорука успіху.

  • Ретельно забивайте табак.

  • Кальян повинен стійко стояти.

  • В палатці курити неможна.

  • Переконайтеся, що не заважаєте оточуючим

Обзаведіться ковпаком.

І найголовніше, вибираючись на природу з кальяном не забудьте взяти з собою гарний настрій та компанію друзів, тоді цей день точно принесе масу насолоди та запам'ятається надовго, а куріння стане лише гарним доповненням.



ВЖЕ ЗАХОТІЛОСЯ ПОКУРИТИ КАЛЬЯНЧИК?
Ми привеземо вам кальян у будь-яке місце, будь то озеро, ліс чи просто квартира
Made on
Tilda