Кальяний Аутсорсинг

Чому це вигідно?
 
Кальянний аутсорсинг – це вигідне рішення для будь-якого кафе, ресторану, клубу чи іншого закладу, де подають чи хочуть подавати кальяни. Сьогодні все більше людей роблять кальян частиною свого дозвілля та справжнім захопленням, а тому, заради залучення додаткової аудиторії, необхідно додати цей східний ритуал до переліку послуг. Щоправда, купівля цілого парку високоякісного кальянного обладнання коштуватиме досить круглу суму грошей. Тому, багато власників кафе та ресторанів беруть його в оренду, на правах аутсорсингу. Давайте розберемося у перевагах такого рішення.


Чому варто вибрати кальянний аутсорсинг?

До позитивних сторін кальянного аутсорсингу експерти відносять такі пункти:

  • Розширення кальянної картки. Зробити це буде максимально легко, досить просто замовити додаткові варіації, і компанія-підрядник зробить все за вас, потішивши гостей новими смаковими поєднаннями, способами подачі тощо.

  • Професійний підхід. Компанії, що пропонують послуги кальянного аутсорсингу, мають у своєму розпорядженні професійних кальянщиків, які здатні приготувати нескінченну кількість високоякісних кальянів для гостей вашого закладу.

  • Ефектне подання. Зазвичай, це теж входить у послуги, адже мало просто принести кальян до потрібного столика, необхідно створити справжню атмосферу свята, зробивши з процесу цілу виставу.

  • Допомога у виборі. Тільки справжній кальянщик знає, які краще витратні матеріали та обладнання використовувати.

Звичайно, для вибору відповідної компанії-підрядника доведеться докласти чимало зусиль, попередньо вивчивши всі доступні пропозиції. Найкраще самостійно відвідати кілька закладів, що обслуговуються тією чи іншою фірмою, щоб порівняти їхні можливості, обравши справді ідеальний варіант.
Організація кальянного бару

Підкреслимо, що кальянний аутсорсинг відмінно підійде не лише закладам, які вже давно додали ароматного диму у свою атмосферу, а й новачкам у цій справі. Для других, це стане чудовою нагодою правильно підготувати заклади до нової послуги, адже компанія-підрядник надає всі необхідні консультації. Ось лише деякі нюанси, які необхідні для створення бару кальянів:

  • Постійний доступ води, без перебоїв, навіть на кілька годин.

  • Забезпечення доступу до джерела електроенергії хоча б 1 кВт.

  • Якісна система вентиляції, яка здатна оперативно очищати приміщення від зайвих клубів диму

  • Робочі поверхні для кальянщиків та місця для встановлення кальянів на столиках для гостей.

Забезпечивши хоча б ці нехитрі пункти, заклад буде майже готовий до запуску власного кальянного бару.
Кальянний аутсорсинг та законодавство

Перед підписанням угоди про співробітництво з аутсорсингу, багато власників кафе або ресторанів часто спантеличуються законодавчою стороною цього питання. Згідно з діючими на сьогоднішній день нормами, ситуація виглядає наступним чином:

  • Під заборону куріння у громадських місцях підпадають виключно суміші, що містять у своєму складі нікотин. Відповідно куріння безнікотинових сумішей є цілком законною дією, яка не загрожує жодними санкціями.

  • Куріння нікотинових сумішей дозволяється виключно у спеціально обладнаних для цього місцях. Тому завжди можна передбачити у закладі окреме місце для куріння..

Насамкінець скажемо, що аутсорсингів з кальянної тематики дуже багато. Вам залишається тільки знайти найбільш оптимальний варіант у вашому місті.
Кальянний Аутсорсинг з MEDUZA
Залиште свій email і ми з вами зв'яжемося з унікальною пропозицією для вашого закладу
Made on
Tilda