ЧИМ ЗРУЧНИЙ КАЛЬЯННИЙ КЕЙТЕРИНГ?

Навряд чи сьогодні в когось вдасться здивувати людину кальяном, адже в наші дні це цілком поширене захоплення. Але що робити любителю диму, якщо на носі важливий захід, де збереться багато його колег із захоплення? Правильно, замовити спеціальну послугу кейтерингу та довірити всю організацію професійним кальянщикам, здатним створити справжній димний бар у будь-якому місці та у будь-який час.

Заходи та кейтеринг кальянів

За великим рахунком, немає жодних обмежень щодо свят, які можна доповнити кальяном. Навіть якщо ви самі не є затятим фанатом, у компанії обов'язково знайдеться якась кількість людей, що бажає насолодитися улюбленим тютюном. Сьогодні димний кейтеринг замовляють на наступні урочистості:

- Ювілеї та святкування дня народження, тільки для повнолітніх, звичайно.

- Вечірки з різних приводів, в закритих приміщеннях і просто неба

- Тематичні заходи, присвячені якійсь події тощо.

- Корпоративи як зимові, так і літні.

- Парубоцькі вечірки та дівич-вечори, які проводжають майбутніх молодят у сімейне життя.

- Ділові зустрічі та презентації, адже після напруженої роботи треба розслабитися.

Пам'ятайте, що головне завдання послуги - це максимально заощадити ваш час, дозволивши повністю насолоджуватися заходом, приправивши його димом з тютюнової суміші.

Як замовити послуги кальянного кейтерингу?

Кейтеринг такого роду набирає величезної популярності, а тому з'являється все більше і більше компаній, що надають подібні послуги. При цьому потенційному клієнту доведеться докласти чимало зусиль, щоб вибрати варіант. Ми рекомендуємо такі критерії якості:

– Передбачувана вартість. Це не може коштувати замало, але й переплачувати не потрібно.

– Як довго працює компанія. Очевидно, що краще віддавати перевагу досвідченим фірмам, але новачки на ринку також можуть приємно здивувати.

– Досвід кальянщиків. Без цього не можна досягти якості.

– Відгуки. У світі - це найнадійніший джерело інформації, але іноді може дати загальне розуміння компанії.

– Список послуг. За словом кейтеринг може ховатися дуже багато різних послуг, важливо отримати максимум, а для цього доведеться ознайомитися з переліком можливостей.

Нагадаємо, що гіркі кальяни зіпсували враження від сотень різноманітних заходів. Щоб не поповнити сумну статистику, ми рекомендуємо серйозно підходити до питань вибору кейтерингової фірми.

Скільки коштуватиме кальянний кейтеринг?

Як уже говорилося, ця послуга не може бути дешевою, але з чого складається така ціна? При першому наближенні варто виділити такі складові:

- Кількість кальянів, що надаються, і сам парк курильних пристроїв. Насправді якісні моделі здаються в оренду за відповідну ціну.

- Час надання послуг. Сюди входить робочий час кальянщиків, оренда обладнання, використання витратних матеріалів тощо.

- Фрукти для тропічних чаш. З урахуванням сезону деякі плоди починають коштувати непристойних грошей, але без них неможливо приготувати заявлений в меню кальян. Щоб заощадити, можна зупинитись на звичних яблуках або цитрусових, але такий мікс навряд чи здивує ваших гостей.

- Всілякі додаткові послуги. Часто з кальянами йдуть напої та багато іншого.

Звичайно, кейтерингові компанії надають різні пакети послуг. Це дозволяє кожному бажаючому зробити замовлення виходячи з власних потреб, можливостей та переваг.
 
Бажаєте замовити кальян на захід?
Кальянний кейтеринг від Meduza – ми надамо вам якісний сервіс та різноманітне меню.
Made on
Tilda