Найкращі кальянні поради осені.

Як вичавити з осіннього вечора з кальяном максимум?
 
Осінній настрій.

Чому краще замовляти оренду кальяну додому?

У цій статті розповімо, як провести осінні дні без депресії та підкинемо ідей, як палити кальян ще смачніше та цікавіше. Заварюй чай, забивай табак та швидше читати!

Осінь завжди асоціюється з початком нового навчального року, початком нових проектів, початком нових цілей та звершень. Вчитися, працювати, розвиватися – це кайф. Але ми хочемо нагадати, як важливо відпочивати, робити приємну паузу, відчувати тут і зараз.
А що асоціюється з відпочинком та розслабленням? Звісно ж кальян. І щоб його покурити не обов'язково кудись іти. Залишся вдома. Адже, ти вже знаєш найкрутішу оренду кальянів додому.

Ми також склали тобі список крутих ідей пов'язаних з курінням кальяну в домашній обстановці:

* Влаштуй фруктовий день. Купи сезонні та цитрусові фрукти, м'яту. Сезонні помий і наріж для перекушування, а цитрусові з м'ятою додай прямо в колбу. По-перше, це дуже гарно виглядає, а по-друге додасть кальяну приємного смаку.

* Експериментуй. Візьми кілька чистих смаків табаку та зроби свій особистий мікс. Це може бути яблуко+виноград+м'ята, апельсин+банан+ківі або ягоди+кавун. Все, чого душа забажає. А раптом, ти знайдеш свій секретний рецепт.

* Не забувай традиції. Раніше куріння кальяну вважалося цілою церемонією. Тому запроси друзів, облаштуй комфортне місце на підлозі (так-так на підлозі, ставити кальян на стіл вважається поганим тоном), завари чай у гарному посуді і насолоджуйся атмосферою сповна, дотримуючись етикету куріння. До речі, за традицією, гості не мають права відмовитися від запрошення покурити кальян.

* Навчися робити кільця. Цей процес абсолютно не складний, але кумедний. Спробуй тримати губи буквою "О", і при цьому виштовхувати дим язиком. Ну нічого, якщо не вийде вперше, зате настрій підніметься.

* Пробуй нове. Знову ягоди замовив? А якщо щось незвичне? Можливо ти хочеш локрицю, кактус, шоколад, солодку вату, ваніль чи bubble gum? На смак та колір... Якийсь точно залишиться у фаворитах.

* Купи улюблене вино на вечір. І додай його зовсім трохи в колбу з водою. Вино посилює смак табаку. Але не перестарайся. Особливо, якщо завтра тобі треба кудись іти.

* Влаштуй домашній фестиваль. Візьми в оренду кілька штук кальянів. Запроси друзів. Нехай кожен зробить кальян на власний смак. Вигадуйте різні варіанти подачі та оцінюйте один одного. Це буде дуже круто, повір.

Ми любимо піклуватися про твоє проведення часу так само, як і про твою безпеку. Тому хочемо нагадати про правила, яких потрібно дотримуватися коли замовляєш кальян в оренду:

* Завжди провітрюй приміщення до та після куріння. Кальян хоч і має приємний аромат на відміну від цигарок, але кількість та щільність диму в закритому помешканні без вентиляції може викликати запаморочення або головний біль.

* Стеж за гігієною. Як би ти не довіряв людині, з якою поділяєш кальян, краще використовувати власний мундштук. Він може бути одноразовим чи багаторазовим, але головне лише твоїм. Це допоможе уникнути неприємних ситуацій.

* Дотримуйся пожежної безпеки. Не забувай вимикати плиту після розпалювання вугілля. А якщо в тебе пальник, то не використовую його біля легкозаймистих речовин.

* Акуратно змінюй вугілля. Цей запобіжний захід може допомогти тобі зберегти диван, килим, стіл, підлогу та багато іншого в цілості та безпеці.

* Не зловживай. Пам'ятай, що куріння може зашкодити твоєму здоров'ю.

Гарного настрою та димного кальяну!

Вже зарядився осіннім настроєм?
Замовляй у нас кальян, і можеш ставити чайок)
Made on
Tilda